Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Czteroosobowy

Jeżeli przyjeżdżacie do Lądka większą grupą przyjaciół, czy też w gronie rodzinnym, na pewno pragniecie posiadać wspólny pokój, aby razem móc odpoczywać, bawić się, relaksować i jednym słowem wspaniale się czuć. W ramach oferty, jaką ma dla Państwa Willa Elysium proponujemy wynajęcie luksusowego pokoju czeroosbowego. Wszechstronne i luksusowe wyposażenie pokoju sprawi, że w stu procentach będziecie zadowoleni. Atmosfera, jaka panuje we wnętrzu jest przytulna, miła, a jednocześnie otoczeni jesteśmy bogactwem nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń, jakie bez wątpienia umilą nam pobyt.

Pokój czteroosobowy jest przestronny, elegancko urządzony, z myślą o najbardziej wymagających klientach. Mamy tutaj, bowiem nie tylko szerokie i wygodne łóżka, ale także telewizję, dostęp do Internetu, oraz łazienkę. W tym pięknie urządzonym wnętrzu poczujemy się jak we własnym mieszkaniu oraz w ciszy i bez żadnych myśli o kłopotach, będziemy cieszyć się wspólnym przebywaniem z najbliższymi osobami. 

  • TV
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zakaz palenia
  • Śniadanie i obiadokolacja
  • Kawiarnia

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.