Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Dwuosobowy

Jeśli wybieracie się we dwójkę do Lądka Zdroju, na pewno pragniecie cieszyć się odrobiną samotności, bliskości, z daleka od spojrzeń ciekawskich osób. Polecamy nasze pokoje dwuosobowe w Willi Elysium, które to z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Pokoje, które oferujemy dla Par przybywających w celach turystycznych do miejscowości leczniczej, jaką jest Lądek Zdrój to luksus, komfort i kompleksowe wyposażenie, które to spełni oczekiwania wszystkich gości. Pokoje dwuosobowe są nie tylko nowoczesne i innowacyjne, ale także pięknie urządzone, dzięki czemu poczujemy się jak we własnym mieszkaniu. 

  • TV
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zakaz palenia
  • Śniadanie i obiadokolacja
  • Kawiarnia

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.