Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Senior

Willa Elysium to luksusowy, nowoczesny i kompleksowo wyposażony obekt mieszący się w Lądku Zdroju, który wyjątkową ofertę przedstawia dla seniorów, pragnących cieszyć się z niesamowitego klimatu, ciszy i spokoju. Wspaniały mikroklimat, urokliwe miejsce, ale również możliwości rekreacyjne sprawiają, że każdy senior będzie bardzo zadowolony z pobytu w hotelu. Dla każdego seniora w ofercie znajdują się pakiety, które dostosować możemy idealnie do własnych potrzeb.

Dla wszystkich Seniorów Willa Elysium oferuje pakiety:

Pakiet na 5

Pakiet dla Seniora na 5 obejmuje 6 dni pobyt/5 noclegów/ w Willa Elysium, którego koszt to jedynie 460 złotych.. W Pakiecie odnajdziemy szereg różnorodnych atrakcji, między innymi 2 godzinny pobyt w spa , a także możliwość skorzystania z zabiegów w grocie solnej oraz atrakcyjnych wycieczek krajoznawczych.

Pakiet na 6

Pakiet dla Seniora na 6 obejmuje 7 dni pobytu/6 noclegów/  w Willi Elysium wraz z wyżywieniem za kwotę 546 zł. W ramach pakietu gość może korzystać między innymi 2 godzinny pobyt w spa , a także możliwość skorzystania z zabiegów w grocie solnej oraz atrakcyjnych wycieczek krajoznawczych.

 

Willa Elysium to hotel, który dba nie tylko o wygodę Seniora, ale także o urozmaicenie jego pobytu. W tym celu organizowane są wycieczki do najlepszych i najciekawszych atrakcji, a nawet do Pragi.

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.