Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Dlaczego warto nas odwiedzić

Jeśli zastanawiacie się Państwo, jakie wybrać miejsce noclegowe udając się do miejscowości Lądek Zdrój, polecamy naszą Willę Elysium. Jedynie nasza oferta wyróżnia się najwyższym poziomem usług, dbałością o spełnienie wszystkich potrzeb i wymagań klienta, a także miłą, przyjazną atmosferą, dzięki której każdy gość będzie czuł się jak we własnym mieszkaniu. Freski ścienne wykonane przez R. Kaluza, delikatne ozdoby oraz wysokiej jakości materiały sprawią, że poczujemy się tutaj jak w prawdziwym dawnym pałacu. Pensjonat, w którym oferujemy Państwu pobyt stworzony jest w budynku cechującym się bardzo długą i ciekawą historią. Urządzony jest z dbałością o odtworzenie dawnych stylów, wyposażony w ozdoby i dekoracje pochodzące z dawnych epok, dlatego też przebywając w naszym lokalu poczujecie się naprawdę niesamowicie i wyjątkowo.

Warto nas odwiedzić, albowiem mamy doskonałą propozycję dla każdego gościa, zarówno dla rodzin, par, młodzieży, jak i dla seniorów. Willa cechuje się doskonałą lokalizacją, dzięki czemu do każdych atrakcji, gabinetów leczniczych, czy też ośrodków konnego i narciarskiego, goście mogą udać się pieszo, w ramach przyjemnego spaceru. Dodatkowo mamy możliwość udać się jedną z wielu ścieżek rowerowych na wycieczkę, zwiedzać piękne i malownicze szlaki górskie, korzystać z kortów tenisowych, a nawet uprawiać sporty na paralotni.  Willa położona jest niedaleko ośrodka jazdy konnej, dlatego możemy udać się pojeździć na tych pięknych zwierzętach, ale także zdobyć dopiero tę umiejętność.

Każdy gość znajdzie u nas ofertę idealną, aby zrealizować swoje marzenia o udanym pobycie w Lądku Zdroju. 

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.