Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Zespół

Hotel, który jest nasza własnością staramy się prowadzić w taki sposób, aby wszyscy goście, nawet Ci najbardziej wymagający, byli zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Willa Elysium to wyjątkowy, nowoczesny i komfortowy pensjonat, który prowadzony jest przez cztery osoby będące rodziną. To sprawia, że klimat jaki odnajdzie tu każdy gość jest niemalże jak w domu. Goście mogą cieszyć się ciepłą atmosferą, pełną przyjaźni, uśmiechu i radości. Staramy się pracować tak, aby móc do każdego klienta podejść indywidualnie, a tym samym spełnić wszystkie jego potrzeby. Nie tylko zapewniamy znakomitą atmosferę pobytu, ale także dbamy by oferta była najwyższej jakości oraz spełniała wszystkie stawiane jej wymagania. Nasz zespół to jedynie profesjonalna i wykwalifikowana kadra, która dobro i zadowolenie klienta stawia zawsze na pierwszym miejscu. 

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.