Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Kawiarnia

Stylowa kawiarnia oraz drink bar to miejsce godne polecenia w Willi Elysium. Każdy z gości może skorzystać z tych pomieszczeń i mieć pełne przekonanie, że nie tylko wypije tutaj filiżankę przepysznej herbaty, kawy czy też zje deser, ale także będzie czuł się znakomicie. Restauracja cechuje się, bowiem wyjątkowym klimatem i jedyną w swoim rodzaju atmosferą. Jest to świetne miejsce, aby spędzać czas wraz ze znajomymi, odpoczywać i plotkować.

Kawiarnia jest przepięknie urządzona, w stylu książęcych pałaców, dlatego siedząc w jej wnętrzu poczujemy się niemal jak byśmy uczestniczyli w spotkaniach Lordów, którzy to palą cygara i popijają wysokiej jakości whisky. Atmosfera miejsca jest niesamowita, dlatego wręcz aż kusi aby bywać tutaj jak najczęściej. Przepiękny wystrój luksusowego wnętrza wzmaga się jeszcze bardziej wieczorami, kiedy to zostają zapalone lampy oraz świece. Wówczas jest tutaj niemal magicznie i bajkowo. 

Kawiarnia
Kawiarnia
np. Nasze biuro ;)
Kawiarnia
Kawiarnia
Kawiarnia
Jadalnia
Szwecki stół

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.