Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Lokalizacja

Lądek Zdrój to jedna z najstarszych miejscowości uzdrowiskowych na terenie Polski. W miejscu tym, już od ponad 500 lat wykorzystywane są wody termalne do celów leczniczych. Uzdrowisko to położone jest u podnóża Gór Złotych w Dolinie Kłodzkiej, dzięki czemu możemy mówić o malowniczych i pięknych krajobrazach, jakie bez wątpienia pozytywnie zaskoczą każdego turystę.

To właśnie w Lądku Zdroju mieści się luksusowa i nowoczesna Willa Elysium, która zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty wszystkich gości, którzy pragną spędzić przyjemne, wyjątkowe i naprawdę niezapomniane wakacje. Lokalizacja Willi Elysium jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ mieści się ona w uroczej części uzdrowiska, w miejscu cichym i spokojnym, a jednocześnie nieopodal jej znajduje się ogromna ilość atrakcji, z których każdy gość na pewno bardzo chętnie skorzysta. Bardzo blisko znajduje się Park Zdrojowy, do którego można udać się na wspaniały spacer, a także Pijalnia Wód. Atrakcji jest jednak znacznie więcej ponieważ na wycieczkę do Arboretum, Zamku Karpińskiego, czy też do Wrzosówki, z której mamy wyjątkowy widok na Masyw Śnieżnika.

Lądek Zdrój, w którym mieści się Willa Elysium to także miejscowość o leczniczym charakterze. Mogą więc przybyć tutaj osoby borykające się z problemami chorób reumatycznych, układu oddechowego, moczowego, trawiennego, czy też pourazowego i ortopedycznego.

Lecznictwo opiera się tutaj na wykorzystaniu wód termalnych, słabo zmineralizowanych wód radoczynnych, fluorowych, oraz siarczkowych. W Lądku Zdroju stosuje się także leczenie borowiną, parafiną oraz wykonywane są zabiegi fizykoterapeutyczne. 

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.