Nasza klimatyczna Kawiarnia

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Zdrój Wojciech - Lądek Zdrój

Wybudowany w 1680 r. bezpośrednio nad gorącym i bijącym do dziś źródłem wody mineralnej.

Neorenesansowy ratusz - Lądek Zdrój

XIX wieczna budowla w sercu Lądeckiego Rynku.

Standardowa

 

Już od 85zł ze śniadaniem i obiadokolacją...

 

Willa Elysium to wymarzone i wyjątkowe miejsce, dla wszystkich, którzy pragną spędzić luksusowy urlop z dala od wrzawy, w ciszy i spokoju. Obiekt ten znajduje się w Lądku Zdroju, zaś ten znany jest ze świetnego mikroklimatu, który ma właściwości lecznicze. Ten wyjątkowy pałacyk posiada czterdzieści miejsc noclegowych, które są wszechstronnie i luksusowo wyposażone. Dodatkowo na terenie Willi Elysium znajduje się restauracja, zaś niedaleko obiektu jest  basen a także groty solne, w których mamy możliwość skorzystać z zabiegów leczniczych.

Luksusowy pobyt w hotelu w Sudetach to nie jedyna atrakcja dla wszystkich gości, którzy zdecydują się skorzystać z owych usług. Okolica w której mieści się Willa Elysium słynie z wyjątkowych i niezwykle interesujących atrakcji. Każdy będzie się tutaj doskonale bawił i wypoczywał, albowiem w niedalekim sąsiedztwie znajdą się atrakcje zarówno dla nastolatków, jak i seniorów. Wynajmując miejsce noclegowe w willi mamy możliwość skorzystać z profesjonalnych zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych, w Zdroju Wojciech, które poprawią nasz stan zdrowia i sprawią, że poczujemy się o wiele lepiej.

Oferta Willi Elysium skierowana jest dla każdego, kto pragnie spędzić swój urlop w wyjątkowy sposób. Jest to propozycja luksusowa, komfortowa, zapewniająca spokój i błogi wypoczynek, a jednocześnie cechująca się ogromną ilością atrakcji i przygód, które bez wątpienia na bardzo długo pozostaną w naszej pamięci. 

Pragniemy poinformować, że z dniem 01.10.2017 nasza firma TF-MJG Janusz Dwojak zakończyła dzierżawę Willi Elysium w Lądku Zdrój. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym klientom za te piękne 3 lata. Mamy nadzieje, że pobyt w Willi Elysium był dla Państwa odskocznią od codzienności i przyjemnym doznaniem.

Od dnia 01.10.2017 obiekt funkcjonuje pod okiem Właścicielki Pani Zofii. Rezerwację oraz wszelkie zapytania proszę kierować na numer stacjonarny Willi Elysium.

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.